יועץ פנסיוני אובייקטיבי

קופות הגמל אשר בהן מושקעים כספי הפנסיה שלכם, מספקות גם יעוץ פנסיוני לכל לקוח בנוגע לאופן הטוב ביותר לשימור וצבירה של כספי הפנסיה.
אך מן הסתם, יועצים אלו אינם אובייקטיבים והאינטרס המרכזי שלהם הוא לשמור את כספכם בקופה בה הם עובדים.
לכן אנשים רבים מחפשים יועץ פנסיוני אובייקטיבי או יועץ השקעות פרטי בכדי לקבל חוות דעת ויעוץ אובייקטיבי בנוגע לכספי הפנסיה שלהם והשקעה נכונה שלהם.

 

קרן הפנסיה היא למעשה חיסכון לטווח הארוך, ואנחנו בעצם משקיעים את כספנו כשהמטרה הינה אחוזי תשואה גבוהים אשר יבואו לידי ביטוי בעת הפנסיה.
יועץ פנסיוני אובייקטיבי יוכל לייעץ לכם באיזו קופה ובאיזה מסלול משתלם לכם יותר לשמור את כספכם.
בין אם מדובר ביועץ פנסיוני או יועץ השקעות פרטי הוא יוכל לרוב להציג בפניכם את האופציות הקיימות בפניכם, ולייעץ בנוגע לאופציה הרווחית ביותר לטווח הארוך.

 

בבחירת יועץ פנסיוני אובייקטיבי יש לוודא כי הוא עובד עם כל הקופות בארץ באופן שווה, כך שתוכלו להיות בטוחים כי הייעוץ שתקבלו הוא אכן הטוב ביותר עבורכם ולא מושפע מאינטרסים מסוימים.
כאשר יועץ השקעות פרטי עובד רק עם מספר מצומצם של קופות, יכול להיות שהוא נוטה להציג ללקוחותיו את המסלולים של קופות אלו בלבד.

 

עם זאת, בחיפוש אחר יועץ פנסיוני אובייקטיבי או יועץ השקעות פרטי ודאו כי הוא אכן בקשרים עם כל הקופות כך שיוכל לסייע לכם בהתנהלות מולם אשר עשויה להיות מורכבת.

 

 

מחפשים יועץ פנסיוני אובייקטיבי או יועץ השקעות פרטי ליעוץ בנוגע לקרן הפנסיה שלכם ?
צרו איתי קשר עוד היום ואשמח לסייע ולעמוד לרשותכם.

 

העברת עושר בין דורות