מי אני

ה”אני מאמין” שלי הוא כי מתכנן פיננסי הוליסטי טוב הוא כזה שנותן שירות מקצועי, אמין ומסביר פנים. בסיום תהליך התכנון הפיננסי, לקוחותיי מוכנים באופן מיטבי לכל אירוע טוב או רע שצפוי להם בעתיד, ואיך עליהם לנהוג בכדי לממש את מטרותיהם לאורך כל החיים.

מתכנן פיננסי טוב תורם רבות ללקוחותיו להבין את מצבת הנכסים השונים שברשותם, שואף להגדיל את הנכסים הנ”ל, מיטיב להסביר להם את הפרמטרים האישיים והמשפחתיים הכרוכים בתכנון עתידים הכלכלי ומטרותיהם, ומבסס את השקט הנפשי של לקוחותיו כך שהם ידעו מה עליהם לעשות על מנת לחיות בכבוד לאורך כל ימי חייהם.

לחצו לאודות תכנון פיננסי הוליסטי

הנני בעל תואר ראשון בכלכלה ובמדעי המחשב, תואר בתכנון פיננסי הוליסטי עם תעודת הסמכה בינלאומית CFP, חבר ארגון המתכננים הפיננסים בישראל, כמו כן בעל רישיון ייעוץ פנסיוני ממשרד האוצר.

לאחר שנים רבות אשר בהן עסקתי בתחום הביטוח הפנסיוני במספר רב של תפקידים, הבנתי שהמקצועיות והמומחיות שלי הינם ייחודיים ביותר ולכן תכנון וליווי פיננסי הוא התחום בו אני צריך להתמקד.

הניסיון המקצועיות שלי מביאה לרווחים גדולים יותר ללקוחות שלי, וכל זאת בעזרתם של אנשי מקצוע נוספים שאיתם אני עובד בשיתוף פעולה, (יועץ השקעות, עו”ד, רו”ח, סוכן ביטוח, יועץ נדל”ן).

בענף הביטוח הפנסיוני שימשתי מספר רב של שנים בתפקיד מנהל תיקי לקוחות בתחילת הדרך, מנהל צוות, מנהל פיתוח עיסקי, מנהל שיווק ושותף בסוכנות ביטוח, בכל תפקיד צברתי ידע מקצועי וניסיון בכדי לעזור לכם לתכנון את עתידכם.

ה”אני מאמין” שלי

ה”אני מאמין” שלי הוא כי יועץ פנסיוני טוב הוא כזה שנותן שירות מקצועי, אמין ומסביר פנים. לאחר פגישת יעוץ אחת לקוחותיי יוצאים כאשר הם מבינים היטב את כל הסעיפים, ואת כל השיקולים שהם צריכים לקחת בחשבון.

ה”אני מאמין” שלי הוא כי יועץ פנסיה טוב תורם רבות ללקוחותיו להבין את תוכניות הפנסיה שלהם, מגדיל את חסכון הפרישה שלהם, מיטיב להסביר להם את הפרמטרים האישיים והמשפחתיים הכרוכים בתוכניות הפנסיה שלהם, ומבסס את השקט הנפשי של לקוחותיו כך שהם ידעו מה עליהם לעשות על מנת לחיות בכבוד בגיל הפנסיה שלהם.

מדוע לבחור בי בתור יועץ פנסיוני?

  • המומחיות – במקרים רבים בחיי בתחום הייעוץ הפנסיוני, נתקלתי בלקוחות, אנשים כמותכם ממש, אשר ביצוע של שינויים קטנים בתוכניות הפנסיה שלהם שיפרה את הפנסיה בכ-5% עד 15%!
  • המקצועיות – לאחר שנים רבות אשר בהן עסקתי בתחום הביטוח הפנסיוני במספר רב של תפקידים, הבנתי שהמקצועיות והמומחיות שלי הינם ייחודיים ביותר ולכן יועץ פנסיוני הוא התחום בו אני צריך להתמקד. המקצועיות שלי מביאה לרווחים גדולים יותר ללקוחות שלי.
  • הידע – הנני בעל תואר ראשון בכלכלה ובמדעי המחשב, וכן בעל רישיון ייעוץ פנסיוני ממשרד האוצר. לאורך השנים הידע שצברתי הוביל אותי דרך התפקידים השונים אותם מילאתי לתוצאות הטובות ביותר עבור הלקוחות שלי.
  • הנסיון – יש לי נסיון רב שנים בתפקידים רבים התומכים בתפקיד יועץ פנסיוני. בענף הביטוח הפנסיוני שימשתי מספר רב של שנים בתפקיד מנהל תיקי לקוחות בתחילת הדרך, מנהל צוות, מנהל פיתוח עיסקי, מנהל שיווק ושותף בסוכנות ביטוח.
  • העלות – להבדיל מיועצי פנסיה אחרים, העלות של היעוץ אותו אני נותן אינה תלויה בגובה הפנסיה של הלקוח, אלא בתור יועץ פנסיוני אני מתוגמל באופן חד פעמי או מתמשך לפי צרכי הלקוח, אך ללא תלות בחברות הביטוח דרכן הלקוח מבוטח, או ללא תלות בבתי ההשקעות השונים. אין ספק שמדובר ביתרון גדול נוסף ללקוחותיי.

ייעוץ פנסיוני

הפנסיה שלכם היא אחד הדברים החשובים ביותר שהולכים ללוות את חייכם מרגע זה ממש. ברגע שתגיעו לגיל הפרישה שלכם, תוכנית הפנסיה, שדאגתם לה מראש כמובן עם יועץ פנסיוני, תופעל ותהווה מקור הנחת והרוגע, מקור הביטחון שלכם שיאפשר לכם להמשיך לחיות את חייכם כפי שתמיד חייתם, וכפי שתמיד חלמתם עליהם.

“יועץ פנסיוני? מדוע אני צריך יועץ פנסיוני?” אסביר לכם מדוע. כאשר אתם קונים רכב חדש אתם בודקים טוב טוב את המפרט הטכני שלו, הביצועים שלו, את החסכוניות שלו ורמת הבטיחות שלו. בדומה יועץ פנסיה הוא הדמות המקצועית והמומחית להתאים לכם את תוכנית הפנסיה שלכם באופן כזה שתוכלו בסופו של דבר להרוויח ממנה הרבה יותר אם לא הייתם פונים ליועץ פנסיוני.

כאמור לעיל תוכנית הפנסיה שלכם הולכת להוות רשת הביטחון שלכם בעתיד. זהו נושא כבד משקל בעל השלכות משמעותיות על החיים שלכם. אל תירתעו לקבל את כל המידע עכשיו כך שתוכלו להיות שקטים ובטוחים אחר כך, כשאתם יודעים שיועץ פנסיה מומחה דאג שתוכלו לקבל את המקסימום מתוכנית הפנסיה שלכם.

יחיאל קדם,
מתכנן פיננסי הוליסטי CFP.
יועץ פנסיוני אובייקטיבי.
054-5552650
kedem.ins@gmail.com

לקוח יקר, ייעוץ פנסיוני לא דוחים לפעם אחרת. כל שינוי קטן משפיע לאורך זמן על כספי הפנסיה שלך באחוזים רבים.

פגישת היכרות ובדיקת הצורך בייעוץ פנסיוני ללא עלות! צור קשר עוד היום ואשמח להסביר לך איך לשפר את החיסכון הפנסיוני שלך.