רכישת פנסיה חודשית בכספים הוניים לפני פרישה.

רכישת פנסיה חודשית בכספים הוניים לפני פרישה.

רבבות אזרחים חוסכים לאורך שנות עבודתם במוצרי חיסכון פנסיוני הוניים או קיצבתיים נחותים.
ובהגיעם לגיל פרישה הם מעוניינים להמיר כספים איילו לקיצבה חודשית בכדי להבטיח את עתידם הכלכלי על ידי קבלת פנסיה חודשית גבוהה ככל שאפשר, לכל ימי חייהם, ובמותם השארת פנסיה לבן / בת הזוג עם אפשרות גם לילדים, והכל בהתאם לרצונותיו וצרכיו של הלקוח.

כידוע לכולם תוחלת החיים שלנו משתנה לרעה מיום ליום, וכתוצאה מכך ערך החיסכון הפנסיוני שלנו מצטמצם בהתאמה לתוחלת החיים, כמובן שאנו נרצה לקבל את הקיצבה הגבוהה ביותר שניתן בהמרת כספים איילו.
החיסכון הפנסיוני שלנו שהצטבר לאורך ימי חיינו בעבודה קשה, היינו בעל ערך כלכלי ורגשי רב עברנו, וחיסכון זה אמור לדאוג לרווחתנו הכלכלית בגיל הפרישה.
כדי למקסם חיסכון זה על ידי המרתו לקיצבה חודשית יש להתייעץ עם יועץ פנסיוני אובייקטיבי, שהיינו בעל רשיון של משרד האוצר ובעל ניסיון רב שנים בתחום הפנסיוני, וכמובן אינו מקבל תמורה מבתי השקעות וחברות הביטוח, אלה רק מהלקוח עצמו, והוא מחוייב רק ללקוח, לדאוג למקסם לו את החיסכון הפנסיוני שלו, ולהמיר את החיסכון הפנסיוני שלו לקיצבה החודשית הגבוהה ביותר שניתן לקבל ביום הפרישה של הלקוח, בהתאם לגובה החיסכון הפנסיוני של הלקוח , רצונותיו וצרכיו.

לידעתכם שימוש בעזרתו של יועץ פנסיוני יכולה להגדיל את הקיצבה החודשית שלכם ב- 5% עד 15% מאשר שימוש בגורם אחר.
בתהליך זה אני מתחקר את הלקוח לגבי רצונותיו, מצבו הבריאותי, וכמובן מצבו הפיננסי הכללי כגון נכסים נזילים ולא נזילים אשר יכולים לעזור לו להמשיך לחיות בכבוד.
לאחר מכן אני מנתח את התוכניות הפנסיוניות הקיימות של הלקוח, ופונה לחברות השונות בשוק בבקשה להמיר כספים איילו לקיצבה במסלולים שונים המותאמים לרצונות ולצרכים של הלקוח.
עם קבלת הנתונים אני בוחר 2 חברות שהציעו את הקיצבה הגבוהה ביותר בתוכניות ובמסלולים השונים, ובונה תיק עם פירוט של כל הנ”ל והמשמעויות של כל בחירה, בכדי להציג ללקוח בפגישה אישית. ניתן לשלב בין התוכניות והמסלולים השונים והכל בהתאם לרצונותיו וצרכיו של הלקוח.

חישובי מס נלקחים בחשבון לאורך כל התהליך, והמטרה שהלקוח ימנע ממס לגמרי.
המרה לקיצבה, וקבלת קיצבה מיידית ניתן לבצע מגיל 60 ואילך בהתאם לתקנות מס הכנסה, כמובן שלכל שנת וותק נוספת יש משמעות רבה בגובה החיסכון הפנסיוני ומכאן בגובה הקיצבה החודשית.

מעוניינים לבדוק אפשרות של המרת כספים הוניים לקיצבה או לנסות לשפר את קיצבתכם בתוכניות הקיימות שלכם!!!
במידה והנכם לפני פרישה או בודקים אפשרות לפרישה צרו קשר ואגיע אליכם לפגישת הכרות ללא התחייבות.

בברכת אריכות ימים.
יחיאל קדם
מומחה בתחום הפנסיוני.
יועץ פנסיוני אובייקטיבי.
052-9774646