אודותיי

אודות יחיאל קדם, מתכנן פיננסי

יחיאל קדם, נעים מאוד

הנני בעל תואר ראשון בכלכלה ובמדעי המחשב, תואר בתכנון פיננסי הוליסטי עם תעודת הסמכה בינלאומית CFP, חבר ארגון המתכננים הפיננסים בישראל, כמו כן בעל רישיון ייעוץ פנסיוני ממשרד האוצר.

לאחר שנים רבות אשר בהן עסקתי בתחום הביטוח הפנסיוני במספר רב של תפקידים, הבנתי שהמקצועיות והמומחיות שלי הינם ייחודיים ביותר ולכן תכנון וליווי פיננסי הוא התחום בו אני צריך להתמקד.

הניסיון המקצועיות שלי מביאה לרווחים גדולים יותר ללקוחות שלי, וכל זאת בעזרתם של אנשי מקצוע נוספים שאיתם אני עובד בשיתוף פעולה, (יועץ השקעות, עו”ד, רו”ח, סוכן ביטוח, יועץ נדל”ן).

בענף הביטוח הפנסיוני שימשתי מספר רב של שנים בתפקיד מנהל תיקי לקוחות בתחילת הדרך, מנהל צוות, מנהל פיתוח עיסקי, מנהל שיווק ושותף בסוכנות ביטוח, בכל תפקיד צברתי ידע מקצועי וניסיון בכדי לעזור לכם לתכנון את עתידכם.

ה”אני מאמין” שלי הוא כי מתכנן פיננסי הוליסטי טוב הוא כזה שנותן שירות מקצועי, אמין ומסביר פנים. בסיום תהליך התכנון הפיננסי, לקוחותיי מוכנים באופן מיטבי לכל אירוע טוב או רע שצפוי להם בעתיד, ואיך עליהם לנהוג בכדי לממש את מטרותיהם לאורך כל החיים.

מתכנן פיננסי טוב תורם רבות ללקוחותיו להבין את מצבת הנכסים השונים שברשותם, שואף להגדיל את הנכסים הנ”ל, מיטיב להסביר להם את הפרמטרים האישיים והמשפחתיים הכרוכים בתכנון עתידים הכלכלי ומטרותיהם, ומבסס את השקט הנפשי של לקוחותיו כך שהם ידעו מה עליהם לעשות על מנת לחיות בכבוד לאורך כל ימי חייהם.

תכנון פנסיוני אובייקטיבי

הפנסיה שלכם היא אחד הדברים החשובים ביותר שהולכים ללוות את חייכם מרגע זה ממש. ברגע שתגיעו לגיל הפרישה שלכם, תוכנית הפנסיה, שדאגתם לה מראש כמובן עם מתכנן פנסיוני, תופעל ותהווה מקור הנחת והרוגע, מקור הביטחון שלכם שיאפשר לכם להמשיך לחיות את חייכם כפי שתמיד חייתם, וכפי שתמיד חלמתם עליהם.

“תכנון פנסיוני אובייקטיבי? מדוע אני צריך מתכנן פנסיוני אובייקטיבי?” אסביר לכם מדוע. כאשר אתם קונים רכב חדש אתם בודקים טוב טוב את המפרט הטכני שלו, הביצועים שלו, את החסכוניות שלו ורמת הבטיחות שלו. בדומה מתכנן פנסיוני אובייקטיבי הוא הדמות המקצועית והמומחית להתאים לכם את תוכנית הפנסיה שלכם באופן כזה שתוכלו בסופו של דבר להרוויח ממנה הרבה יותר אם לא הייתם פונים למתכנן פנסיוני אובייקטיבי.

כאמור לעיל תוכנית הפנסיה שלכם הולכת להוות רשת הביטחון שלכם בעתיד. זהו נושא כבד משקל בעל השלכות משמעותיות על החיים שלכם. אל תירתעו לקבל את כל המידע עכשיו כך שתוכלו להיות שקטים ובטוחים אחר כך, כשאתם יודעים שמתכנן פנסיה מומחה דאג שתוכלו לקבל את המקסימום מתוכנית הפנסיה שלכם.

התכנון הינו בתמורה לשכר טרחה מלא מהלקוח, וזאת כדי לדאוג לאינטרס של הלקוח בלבד!

ה”אני מאמין” שלי

ה”אני מאמין” שלי הוא כי מתכנן פיננסי ופנסיוני טוב הוא כזה שנותן שירות מקצועי, אמין ומסביר פנים. לאחר פגישת הסבר אחת לקוחותיי יוצאים כאשר הם מבינים היטב את כל הסעיפים, ואת כל השיקולים שהם צריכים לקחת בחשבון.

ה”אני מאמין” שלי הוא כי מתכנן פיננסי ופנסיוני טוב תורם רבות ללקוחותיו להבין את תוכניות הפנסיה שלהם, מגדיל את חסכון הפרישה שלהם, מיטיב להסביר להם את הפרמטרים האישיים והמשפחתיים הכרוכים בתוכניות הפנסיה שלהם, ומבסס את השקט הנפשי של לקוחותיו כך שהם ידעו מה עליהם לעשות על מנת לחיות בכבוד בגיל הפנסיה שלהם.

הם סמכו עליי

"הגעתי ליחיאל בעקבות המלצה מאנשים שיצאו לפנסיה וממשאבי אנוש שהמליצו לי לפנות ליועץ. חיפשתי מומחה לפנסיה צוברת, לא ידעתי מה לעשות והייתי אבודה. כשפניתי ליחיאל, הוא בדק את התיק והסביר לי בגובה העיניים מה האפשרויות שעומדות בפניי לבחירתי. אח"כ לאחר הבחירה הוא דאג ליישום כל הדברים בצורה מהירה ומקצועית."
רויטל רענן
פורשת שירותי הכללית - ביה"ח "העמק"
"חיפשתי יועץ לפנסיה לפני פרישה כי הייתי בהתלבטות אם לפרוש או לא ואיך הכי נכון לצאת לפנסיה. פניתי ליחיאל שהיה מאוד עינייני,הסביר את כל האפשרויות שעומדות בפני נתן פיתרונות ולא סיפר סיפורים, ביחד מצאנו את הפיתרון שהכי התאים לי ויחיאל טיפל בכל שלב היישום. ממליץ לכל מי שמתלבט לפני פרישה לדבר עם יחיאל"
שימעון קורן
פרש ממשטרת ישראל

למקסם את הפנסיה, עוד היום

לפרטים נוספים ושיחת ייעוץ ללא התחייבות אנא מלאו פרטיכם כאן למטה או התקשרו