תכנון פנסיוני אובייקטיבי

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
מאת יחיאל קדם, מתכנן פרישה

מאת יחיאל קדם, מתכנן פרישה

בעל תואר ראשון בכלכלה ובמדעי המחשב, תואר בתכנון פיננסי הוליסטי עם תעודת הסמכה בינלאומית CFP, חבר ארגון המתכננים הפיננסים בישראל, כמו כן בעל רישיון פנסיוני ממשרד האוצר.

חברות הביטוח, קרנות הפנסיה ובתי ההשקעות אשר בהן מושקעים כספי הפנסיה שלכם, מספקות גם תכנון פנסיוני לכל לקוח בנוגע לאופן הטוב ביותר לשימור וצבירה של כספי הפנסיה.
אך מן הסתם, מתכננים אלו אינם אובייקטיביים והאינטרס המרכזי שלהם הוא לשמור את כספכם בחברה בה הם עובדים.
לכן אנשים רבים מחפשים מתכנן פנסיוני אובייקטיבי או מתכנן פיננסי CFP בכדי לקבל חוות דעת אובייקטיבית בנוגע לכספי הפנסיה שלהם והשקעה נכונה שלהם.

 

תוכניות פנסיוניות הן למעשה חיסכון לטווח הארוך, ואנחנו בעצם משקיעים את כספנו כשהמטרה הינה אחוזי תשואה גבוהים אשר יבואו לידי ביטוי בעת הפנסיה.
מתכנן פנסיוני אובייקטיבי יוכל לייעץ לכם באיזו קופה ובאיזה מסלול משתלם לכם יותר לשמור את כספכם.
בין אם מדובר במתכנן פנסיוני או מתכנן פיננסי CFP, הוא יוכל לרוב להציג בפניכם את האופציות הקיימות בפניכם, ולייעץ בנוגע לאופציה הרווחית ביותר לטווח הארוך.

 

 

בבחירת מתכנן פנסיוני אובייקטיבי ו/או מתכנן פיננסי CFP יש לוודא כי הוא עובד עם כל הקופות בארץ באופן שווה, כך שתוכלו להיות בטוחים כי הייעוץ שתקבלו הוא אכן הטוב ביותר עבורכם ולא מושפע מאינטרסים מסוימים.

כאשר המתכנן עובד רק עם מספר מצומצם של קופות, יכול להיות שהוא נוטה להציג ללקוחותיו את המסלולים של קופות אלו בלבד.

 

עם זאת, בחיפוש אחר מתכנן פנסיוני אובייקטיבי או מתכנן פיננסי CFP ודאו כי הוא אכן בקשרים עם כל הקופות כך שיוכל לסייע לכם בהתנהלות מולם אשר עשויה להיות מורכבת.

 

 

מחפשים מתכנן פנסיוני אובייקטיבי או מתכנן פיננסי CFP בנוגע ולתכניות החיסכון הפנסיוני שלכם ?
צרו איתי קשר עוד היום ואשמח לסייע ולעמוד לרשותכם.

 

העברת עושר בין דורות

למקסם את הפנסיה, עוד היום

לפרטים נוספים ושיחת ייעוץ ללא התחייבות אנא מלאו פרטיכם כאן למטה או התקשרו

מאמרים נוספים

חוזר מרכיבי חשבון – חוסך לך מס בפנסיה:

  איך הופכים סיווג טכני להטבת מס משמעותית: הוראת הרגולציה ששווה לכם הרבה כסף   אם בעבר פרישה ממקום עבודה היתה יחסית פשוטה: קריירה ארוכה שבעקבותיה פנסיה תקציבית או חיסכון בקרן אחת, כיום פרישה מחייבת את החוסך לשורה של החלטות ששוות לו הרבה מאוד כסף.

קרא/י עוד

תשלום פנסיה לילד נכה לכל ימי חייו במקרה פטירה

יש לכם ילד נכה, כדאי שתקראו את המאמר הבא. ישנם מבוטחים רבים בביטוחי מנהלים ובקרנות הפנסיה אשר להם ילד נכה. הרצון של הורים לילד נכה הוא לדאוג לילד במקרה פטירה שלהם לכל החיים, וזאת מכיוון שהילד לא יוכל לדאוג לעצמו באותו האופן שההורה דאג לו

קרא/י עוד