השירותים שלי

איך יחיאל קדם ימקסם את הפנסיה שלכם

תכנון וליווי פרישה

במסגרת ניסיוני רב השנים פיתחתי שיטה ייחודית של תכנון פרישה המאפשרת ללקוח ומשפחתו המטופל במשרדי לקבל תמונת מצב לגבי הנושאים איתם הלקוח ומשפחתו יצטרכו להתמודד בפרישתו של הלקוח מעבודה, ובשנים שלאחר הפרישה, בכדי לשמר את רמת החיים אליה הורגל ערב פרישתו.

למי מתאים השירות?

עבור כל לקוח שפורש / מתכנן לפרוש מעבודה.

למי מתאים השירות?

עבור לקוחות עם נכסים פיננסיים ופנסיוני משותפים בגובה 5 מיליון ומעלה.

תכנון פיננסי הוליסטי CFP

אני בטוח שגם את/ה רוצים להגיע לשגשוג כלכלי, לחיות לפני ואחרי הפרישה ברמת חיים טובה גם כאשר תוחלת החיים מתארכת, להוריש לצאצאים נכסים בכדי לעזור להם, ולהפחית את רמת אי הוודאות לגבי העתיד הכלכלי שלכם.

הפתרון הוא בתכנון פיננסי מקיף המותאם אישית לכל לקוח.

פנסיה תקציבית לבעלי שליטה

אתם בעלי שליטה בחברות שלכם? מושכים שכר לאורך כל השנים ואולי גם בני המשפחה שעובדים בעסק המשפחתי? הרי כל השנים פקודת מס הכנסה לא אפשרה לכם להפקיד סכומים משמעותיים לפנסיה, ואתם מודאגים מה תהיה הפנסיה שלכם שתפרשו.

הפתרון שיגדיל לכם את הפנסיה ניתן בתיקון 190 לפקודת מס הכנסה.

למי מתאים השירות?

מיועד עבור כל בעל חברה בע"מ ובני משפחתו שעובדים בחברה.

למי מתאים השירות?

מיועד עבור כל לקוח עצמאי או שכיר.

תכנון פנסיוני

בדיקה זו עשויה להגדיל את החיסכון הפנסיוני שלך בעשרות אחוזים. אל תמתין ליום הפרישה בכדי לגלות שניתן היה לקבל יותר מהתוכניות שלך! פגישת היכרות ובדיקת הצורך בייעוץ פנסיוני ללא עלות! צור קשר עוד היום ואשמח להסביר לך איך לשפר את החיסכון הפנסיוני שלך.

בדיקת קרן פנסיה וותיקה

קרנות הפנסיה הותיקות נחלקות לשני סוגים עיקריים: קרנות פנסיה ותיקות מאוזנות וקרנות פנסיה גירעוניות. אך מהן אותן קרנות פנסיה מאוזנות וקרנות פנסיה גירעוניות?

קרנות פנסיה מאוזנות הן אלו אשר שמרו על איזון תקציבי בסופן של שנות הכספים. לעומת זאת, קרנות הפנסיה גירעוניות הן כאלו אשר נותרו בגירעון תקציבי בסופה של שנת הכספים.

למי מתאים השירות?

מיועד עבור מבטחים בקרן פנסיה וותיקה, שהגיע לצבירה מקסימלית בגובה 70%, או שכרם השתנה לרעה/טובה.

למי מתאים השירות?

מיועד עבור עו"ד דין שעוסקים בדיני עבודה, תביעות מול חברות ביטוח, וללקוחות שתובעים חברות ביטוח ו/או מעסיקים בגין תוכניות פנסיוניות, נכות ומוות.

חוות דעת מומחה

קיימים מקרים רבים בהם ישנו צורך בחוות דעת מומחה בתחום החיסכון והביטוח הפנסיוני אותם אפרט בהמשך המסמך.
חוות דעת מומחה הינה משימה לא פשוטה, לכן רצוי שתהיה מקצועית ושתנתן על ידי בעל ניסיון, מכיוון שהמומחה מהצד השני ינסה להפריך אותה בכל דרך שתראה לו לנכון.

למקסם את הפנסיה, עוד היום

לפרטים נוספים ושיחת ייעוץ ללא התחייבות אנא מלאו פרטיכם כאן למטה או התקשרו