תכנון פיננסי הוליסטי CFP

מהו תכנון פיננסי הוליסטי

כל אחד מאתנו רוצה לדעת מה מצבת הנכסים שלו בכל נקודת זמן, והאם עם מצבת נכסים זאת יוכל לממש את מטרותיו לאורך כל חייו.
החיים מלמדים אותנו שהמציאות לא תמיד מתאימה ליכולות הפיננסיות ולרצונות שלנו, והתחושה כי לא ניתן להשיג את אשר אנו מייחלים גורמת לרובנו חששות מהעתיד, חששות אילו גורמים לנו לקבל החלטות שגויות שאינן מטיבות עם עתידנו הכלכלי.

אני בטוח שגם את/ה רוצים להגיע לשגשוג כלכלי, לחיות לפני ואחרי הפרישה ברמת חיים טובה במיוחד כאשר תוחלת החיים מתארכת, להוריש לצאצאים נכסים בכדי לעזור להם, ולהפחית את רמת אי הוודאות לגבי העתיד הכלכלי שלכם.
הפתרון הוא בתכנון פיננסי מקיף המותאם אישית לכל לקוח.

לכן אתם צריכים מתכנן פיננסי CFP מומחה

שימוש בשירותיו של מתכנן פיננסי CFP מומחה, משנה מציאות זאת ומאפשרת, באמצעות תכנון נכון מקצועי וקפדני, להגדיל את הסיכויים לממש את המטרות שלכם.

תכנון מקצועי יבחן את כל הנכסים הפיננסים שלכם, ויערוך ניהול סיכונים מושכל ומותאם לתא המשפחתי שלכם, ועל ידי כך יפחית את רמת אי הוודאות הכלכלית לגבי עתידכם.

כך בכל נקודת זמן תדעו בדיוק מה מצבכם הכלכלי הנוכחי, והאם הוא מתאים להגשמת מטרותיכם בעתיד, ובשפה פשוטה: תמיד תהיו עם הרגלים על הקרקע לגבי העתיד הכלכלי שלכם ושל משפחתכם.

מה כוללים שירותי מתכנן פיננסי

תכנון ובניית תרשים הוצאות מול הכנסות המתואמת לכל לקוח, מיום הצטרפותו כלקוח ועד המוות, תוך מיפוי רמת החיים, ההתחייבויות, והמטרות השונות שהלקוח מעוניין לממש מול נכסי הלקוח.

תכנון מקצועי של הייבטי המס בגין כל התוכניות של הלקוח ומשפחתו, ויישום תוכנית זאת במטרה לצמצם את תשלומי המס של הלקוח, והכל במסגרת פקודת מס הכנסה.

בדיקת כל נכסי הלקוח, ובניית תוכנית מותאמת לצרכיו ורצונותיו של הלקוח לשם מימוש כל מטרותיו בתוכנית התכנון הפיננסי, והכל בעזרתם של יועצי השקעות בכירים.

בדיקת נכסי הלקוח למטרת ירושה, תכנון צבירת הון ושמירה על הון זה למטרת העברה לדורות הבאים, עם דגש על הפן המיסוי והמשפטי, תוך מתן פתרון מותאם לכל לקוח בעזרת עו”ד ורו”ח.

מיפוי סיכוני תוחלת חיים, סיכוני חיים, וסיכוני ניהול והשקעות ההון המשפחתי, וגידור סיכונים אילו ע”י מוצרים הקיימים בשוק ו/או תוכניות מותאמות ללקוח, בדגש על צרכי הלקוח ומשפחתו.

 מיפוי כל סיכוני החיים כגון אובדן כושר עבודה, נכות, סיעוד ועוד.. ומציאת פתרונות על יד ייעוד חלק מנכסי המשפחה למטרה זאת או על יד רכישת כיסוי ביטוחי מותאם אישית ללקוח.
יחיאל קדם

יחיאל קדם

מתכנן פרישה. בוגר כלכלה ומוסמך תכנון פיננסי CFP.

מועד הפרישה שלך הוא נקודת זמן משמעותית בו ניתן לקבוע מה תהיה ההכנסה החודשית שלך ומה תהיה רשת הביטחון שלך ושל משפחתך.

מהם שלבי התהליך של תכנון פיננסי הוליסטי

ניתוח המידע

הנתונים שאאסוף ינותבו לתוך מערכות הסימולציה הייחודיות אשר אני נעזר בהן, ויבחנו בכל אספקט. תהליך הניתוח יבחן את הפערים הקיימים שבין הצרכים, הרצונות והשאיפות של משק הבית לבין העתיד הכלכלי כפי שמשתקף מנתוני האמת. כמו כן, תיבדק התאמת המוצרים הקיימים לצרכים שתוארו, פערים ברמות הסיכון בכל הרבדים, עלויות ניהול הנכסים ואלטרנטיבות המיסוי הקיימות

איסוף מלוא המידע האישי והכלכלי

כדי לאפשר לי להתאים עבורך את התכנית האופטימאלית ולתפור עבורך פתרונות ייחודיים, עלי להכיר לעומק את התא המשפחתי שלך והחברים בו, מטרותיך האישיות והכלכליות וכן את שאיפותיך וחלומותיך. בנוסף, עלי לאסוף את כל המידע הפיננסי והכלכלי מכל המקורות האפשריים על מנת לקבל תמונה מלאה ככל האפשר על המציאות הכלכלית בה מצוי משק הבית

הגדרת מטרות ויעדים בתכנון

הגדרת המטרות לתכנית כולה או לתהליך ספציפי היא שלב מהותי בתהליך התכנון הפיננסי ומאפשרת הן ללקוח והן למתכנן לבצע תיאום ציפיות מלא והגדרה מלאה של אופי הפעילות, היקפה ומפרט שירותים מדויק המותאם לצרכי הלקוח וליכולתו הכלכלית

בקרה ומעקב שוטפים

תפקידי כמתכנן פיננסי הוא לוודא שבכל נקודת זמן, מרגע יישום התכנית, נמצא משק הבית במסלול ובקצב ההתקדמות הנכון בדרך להגשים את יעדיו ומטרותיו. מפאת המורכבות הרבה בחיי המשפחה היומיומיים, הכרוכה בביצוע פעולות רבות שעיקרן ייצור הכנסה, בילוי זמן איכות עם המשפחה ודאגה לבריאותם של כל חבריה, קשה עד בלתי אפשרי לעקוב במקביל אחר ביצועה של התכנית הפיננסית ולמדוד, לאתר ולתקן סטייה כזו או אחרת מהמתווה. בדיוק בשביל זה אני פה – מערכות התוכנה המתקדמות והקשר הרציף איתי יוודאו ויתריעו כי מתווה התוכנית אינו חורג מהמתוכנן

יישום ההמלצות

ההמלצות והמסקנות העולות מניתוח הפערים מתהוות לתכנית פעולה אקטיבית. מרכיביה השונים של תכנית זו מבטאים את סדרת הפעולות הנחוצות להשגת מבנה אופטימאלי של תיק הלקוח והפיכתו לכזה היכול להגשים את כל המטרות שהוגדרו בתחילת התהליך

הצגת התכנית ומתן המלצות

נתוני המחקר יוצגו תמיד בצורה הברורה והשקופה ביותר, מתוך הבנה שתפקידו של המידע הרב והמורכב שבתכנית הוא לסייע לך בתהליך קבלת ההחלטות. תכנית זו מאגדת את כל הידע והניסיון שלי ושל אנשי המקצוע המסייעים לי, וההמלצות שגובשו בה באות ליצר ערכים רבים וחשובים לקיומו של משק הבית. תכנית זו היא הבסיס להמשך חייכם הכלכליים ומהווה עוגן בפעילות התכנון הפיננסי

מתעניינים בתכנון פיננסי הוליסטי CFP?

לפרטים נוספים ושיחת ייעוץ ללא התחייבות אנא מלאו פרטיכם כאן למטה או התקשרו