תכנון וליווי פרישה

תכנון וליווי פרישה מעבודה בעזרת מתכנן פיננסי CFP

במסגרת ניסיוני רב השנים פיתחתי שיטה ייחודית של תכנון פרישה המאפשרת ללקוח ומשפחתו המטופל במשרדי לקבל תמונת מצב לגבי הנושאים איתם הלקוח ומשפחתו יצטרכו להתמודד בפרישתו של הלקוח מעבודה, ובשנים שלאחר הפרישה, בכדי לשמר את רמת החיים אליה הורגל ערב פרישתו.

בעזרת שיטה זאת אני מבצע תכנון אופטימלי לניצול נכון  של החיסכון הפנסיוני והפיננסי של התא המשפחתי בדגש על צרכי הלקוח, תכנון מס והעברה בין דורית.

מהם השירותים שאני מציע במסגרת תכנון וליווי פרישה

ניתוח תיק הנכסים הפנסיונים

תכנון פרישה מעבודה על בסיס תיק הנכסים הפנסיונים של הלקוח, הכולל ניתוח תיק החיסכון הפנסיוני של הלקוח ברמה גבוה, הצגת מסלולי פרישה בכל התוכניות, אופן משיכת הכספים בהון (חד פעמי), וכקיצבה (פנסיה חודשית). מסלולי משיכת קיצבה, ואפשרויות תשלום לאחר הפטירה.

תכנון מס בפרישה

תכנון מס בפרישה תוך ניצול מקסימלי של הטבות המס בהתאם לתיקון 190, וסעיפים נוספים בפקודה. היוון קיצבה, תכנון קיצבה מזכה (חייבת במס) וקיצבה מוכרת (פטורה ממס). פטור בגין מענקי פיצויים, מענק ימי מחלה, מענק הסתגלות, מענק אי תחרות, דמי שתיקה ועוד.. פריסת מס במידת הצורך.

טיפול מול רשויות המס

מילוי מסמכים עבור הלקוח למס הכנסה, הגשתם, והנפקת אישורי מס ללקוח. במידת הצורך טיפול מול נציבות מס הכנסה בירושלים.

טיפול מול חברות הביטוח

מילוי מסמכים עבור הלקוח לכל בתי ההשקעות וחברות הביטוח, מעקב אחרי הבקשות, ובדיקת הכספים שמתקבלים מחברות הביטוח מול הדוחות בתכנון.

יחיאל קדם

יחיאל קדם

מתכנן פרישה. בוגר כלכלה ומוסמך תכנון פיננסי CFP.

מועד הפרישה שלך הוא נקודת זמן משמעותית בו ניתן לקבוע מה תהיה ההכנסה החודשית שלך ומה תהיה רשת הביטחון שלך ושל משפחתך.

מתעניינים בתכנון וליווי פרישה?

לפרטים נוספים ושיחת ייעוץ ללא התחייבות אנא מלאו פרטיכם כאן למטה או התקשרו