העברת עושר בין דורות

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
מאת יחיאל קדם, מתכנן פרישה

מאת יחיאל קדם, מתכנן פרישה

בעל תואר ראשון בכלכלה ובמדעי המחשב, תואר בתכנון פיננסי הוליסטי עם תעודת הסמכה בינלאומית CFP, חבר ארגון המתכננים הפיננסים בישראל, כמו כן בעל רישיון פנסיוני ממשרד האוצר.

העברת עושר בין דורות

הוא עניין המעסיק משפחות אמידות רבות אשר מעוניינות שהכספים והרכוש אשר צברו יועבר באופן היעיל ביותר לדורות הבאים, ובמינימום מס.
לכך ישנם אנשי מקצוע רבים אשר מתמחים באופן ספציפי בתחום של ניהול עושר משפחתי, ומסייעים למשפחות אלה לשמור על רכושם במעבר מדור לדור.

ניהול עושר משפחתי הוא תחום מאוד ממוקד, וכאשר מחפשים איש מקצוע לתכנון בנושא העברת עושר בין דורות יש לבחור מתכנן פיננסי בעל הסמכה בינלאומית CFP אשר מתמחה ובעל ניסיון בתחום הספציפי הזה.
פעמים רבות הנושא של העברת עושר בין דורות עולה כאשר אנשים מתקרבים לגיל פרישה, והלקוח מעוניין לתכנן את חייו לאחר בפרישה,
לכן טרם הפרישה כדאי לוודא כי האדם הפורש ינצל את המשאבים נכונה בעת הפרישה בכדי לא “לשרוף” את הכסף שרוצה להוריש לילדיו.

זאת מתכנן פיננסי CFP יבצע בצורה יעילה על ידי ניצול החוקים בארץ ובחו”ל לטובת הלקוח.

כמתכנן פיננסי CFP אני מבצע סקירה וניתוח של נכסי המשפחה, ותכנון כיצד להעביר את הנכסים האלו לדור הבא באופן היעיל ביותר, ובהתאם לרצונות המשפחה.
בשירותי ניהול עושר משפחתי אני נעזר גם ברואה חשבון ובעורך דין אשר מתמחים בתחום. כך תוכלו לדעת בוודאות שהתכוננתם לכל אירוע משמח ו\או עצוב, וכי עתיד יקירכם מובטח.

מחפשים מידע מקצועי אודות העברת עושר בין דורות באופן היעיל ביותר ?
פנו עוד היום לקבלת שירותי ניהול עושר משפחתי עם יחיאל קדם מתכנן פיננסי CFP.

תכנון פיננסי משפחתי

למקסם את הפנסיה, עוד היום

לפרטים נוספים ושיחת ייעוץ ללא התחייבות אנא מלאו פרטיכם כאן למטה או התקשרו

מאמרים נוספים

תשלום פנסיה לילד נכה לכל ימי חייו במקרה פטירה

יש לכם ילד נכה, כדאי שתקראו את המאמר הבא. ישנם מבוטחים רבים בביטוחי מנהלים ובקרנות הפנסיה אשר להם ילד נכה. הרצון של הורים לילד נכה הוא לדאוג לילד במקרה פטירה שלהם לכל החיים, וזאת מכיוון שהילד לא יוכל לדאוג לעצמו באותו האופן שההורה דאג לו

קרא/י עוד

זכויות בן מוגבל בקרנות הפנסיה שבהסדר – עמיתים.

זכויות בן מוגבל בקרנות הפנסיה שבהסדר בקרנות הפנסיה הוותיקות המנוהלות ע”י עמיתים – מבטחים, נתיב, פועלים חקלאיים, פועלי בניין, עובדי הדסה, חברי אגד, מקפת וקג”מ, התקנון האחיד משתמש במונח “שאינו עומד ברשות עצמו”. מיהו “אינו עומד ברשות עצמו” – מי שאינו מסוגל לכלכל עצמו מחמת

קרא/י עוד